Bezpieczeństwo
Niezawodność
Najwyższy priorytet dla EX Products
Eksperci w obszarach zagrożonych wybuchem
Obudowy i systemy przewietrzania
Od prostych do skomplikowanych aplikacji
Expo może projektować, budować i certyfikować
WIEDZA
DOŚWIADCZENIE
Marka Ex Products to wynik pracy specjalistów z wieloletnią praktyką zawodową.

Poznaj EX Products

Ex Products oferuje innowacyjne rozwiązania dla przemysłu w zakresie urządzeń i zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Wieloletnie doświadczenie projektowe umożliwiło stworzenie najwyższej klasy produktów przeznaczonych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem, zarówno grupy I jak i grupy II.

Posiadamy wdrożony i certyfikowany System Zapewnienia Jakości Produkcji ATEXQ wydany przez Jednostkę Notyfikowaną GIG 21 ATEXQ 116.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdą w niej Państwo najlepsze rozwiązania techniczne.

Nasza misja

Misją Ex Products jest dostarczenie najwyższej jakości urządzeń spełniającego wymagania bezpieczeństwa przeciwwybuchowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale rozwijamy ofertę produktową również w nowych kategoriach.

Wizja organizacji

Chcemy by innowacyjne produkty zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz zdobyte zaufanie dotychczasowych klientów pozwoliły marce Ex Products ugruntować pozycję lidera wśród producentów urządzeń przeciwwybuchowych na terenie Polski jak i na świecie.

Wartości

Zaufanie – praca w atmosferze wzajemnego zaufania, zarówno między kontrahentem jak i współpracownikami przynosi wymierne korzyści w postaci efektywnie wykonanej pracy.

Bezpieczeństwo – Ex Products koncentruje się na zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa przeciwwybuchowego realizowanego za pomocą naszych wyrobów.

Wiedza – najświeższa wiedza i doświadczenie inżynierskie z zakresu konstrukcji i eksploatacji urządzeń przeciwwybuchowych Ex przekłada się na innowacyjność, najwyższy poziom bezpieczeństwa i funkcjonalność naszych produktów.

Dlaczego EX Products?

Niezawodność

Nasze produkty są zaprojektowane z zastosowaniem wymagań najnowszych wymagań norm zharmonizowanych. Wszystkie wyroby, przed wprowadzeniem na rynek, są poddawane wnikliwym badaniom i analizom dotyczącym urządzeń przeciwwybuchowych.

Atex iecex

Nasze urządzenia przeciwwybuchowe
spełniają wymagania Dyrektywy ATEX
(2014/34/UE) oraz schematu IECEx.

Od 15 lat z EX Products

Innowacyjność

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych
Klientów oferując unikalne rozwiązania
techniczne.

Doświadczenie

Marka Ex Products to wynik pracy
specjalistów z wieloletnią praktyką zawodową i doświadczeniem liczonym w dziesiątkach zaprojektowanych i wprowadzonych na rynek produktów.

Referencje

W naszych urządzeniach stosujemy wpusty kablowe typu CG. Kompaktowe wymiary i brak konieczności stosowania mocownika przewodu umożliwiają
zastosowanie w trudnych aplikacjach. na pochwałem zasługuje terminowość realizacji zamówień i profesjonalne podejście pracowników EX Products.

Alter S.A.

Firma Ex Products jest dostawcą indywidualnie konfigurowanych rozdzielnic i paneli sterowniczych w wykonaniu przeciwwybuchowym. Zamówione produkty precyzyjnie spełniają nasze założenia konstrukcyjne a jakość i solidność wykonania może być wzorem naśladowania dla konkurencji.

ATM Lighting Sp. z o. o.

Wysoka jakość produktów Ex Products przekonuje do nawiązania długotrwałej współpracy. Wyroby posiadają zawsze aktualną dokumentację i spełniają najnowsze wymagania z zakresu bezpieczeństwa przeciwwybuchowego. Ponadto pracownicy Ex Products są specjalistami w swojej dziedzinie i chętnie udzielają merytorycznych porad dotyczących prawidłowego doboru wyrobu przy jednoczesnej optymalizacji ekonomicznej zakupu.

Conistics Sp. z o. o.

Firma Ex Products Sp. z o.o. przeprowadziła szkolenie naszych pracowników w zakresie
"Organizacja pracy, instalacja i eksploatacja urządzeń w strefach zagrożenia wybuchem (ATEX)".
Rekomendujemy współpracę z firmą Ex Products Sp. z o.o.

Zakład Usług Energetycznych

Urządzenia wyprodukowane przez firmę Ex Products Sp. z o.o. spełniają najwyższe wymagania jakościowe, co zostało potwierdzone pozytywnym protokołem odbioru technicznego przez przedstawicieli PGE - Polskiej Grupy Energetycznej.
W oparciu o dotychczasową współpracę polecamy wszystkim Inwestorom jak i Wykonawcom wiarygodnego partnera jakim jest firma Ex Products Sp. z o.o.

ACE Instal Sp. z o.o.